Facebook Pixel

Відгуки покупців про пробіотик для травлення, Lactobacillus Reuteri, Vitamatic, чистий порошок, 100 г

5

6 відгуки

Фільтр
Дата
  • Рейтинг
  • Корисність
  1. Лола

    Кращий позитивний відгук
    Якість відмінна. Гарна упаковка. Дуже довго шукала пробіотик, котрий не буде викликати побічних дій і це саме він. Не послаблює та не викликає запор. Добавка дійсно покращує травлення, вирішує проблеми кишечнику. Смак - невиразний, я б сказала не помітний. Однозначна рекомендація.
    0
    0
    Відповіді 0
  2. Євгенія

    Результат перевершив очікування! Швидко поліпшилося травлення, зникли здуття та дискомфорт у кишечнику. Також зауважила, що стала рідше хворіти, оскільки пробіотики добре підтримують імунітет. Прийом зручний, порошо добре розмішується, жодних побічних ефектів не помітила. Відмінна добавка для здоров'я кишечника та загального самопочуття.
    0
    0
    Відповіді 0
  3. Валерія

    Склад та дування добавки можна побачити у опису на сайті, вміст пробіотикіа захищає кишечник. Зараз замовила вдруге, як профілактику, для покращення травлення, був запор який зник після першого тижня прийому. Добавка якісна, упаковка велика - вистачило нам обом з чоловіком.
    0
    0
    Відповіді 0
  4. Вероніка

    Цей препарат для кожного дня прийому. Препарат для покращення травлення і імунітету. Можу тільки порадити цей препарат.
    0
    0
    Відповіді 0
  5. Денис

    Вже після кількох днів прийому помітив значне покращення травлення: зникла важкість після їжі, зменшився метеоризм, а саме самопочуття стало набагато стабільнішим.
    Після курсу почав менше хворіти, і навіть настрій став кращим — здається, мікробіом таки справді має зв’язок із мозком. Якість супер, ефект відчутний.
    0
    0
    Відповіді 0
Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

Посилання на відео з Youtube

Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Відгук буде показаний після модерації.

Додайте Вашу відповідь

Відповідь буде показано після модерації.