Facebook Pixel

Nutrex Research Labs

  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі
  • Популярні
  • Спочатку дешевші
  • Спочатку дорожчі

Nutrex Research Labs відгуки покупців

Абсолютно безопасная добавка. Хорошо помогает восстановиться после тренировок. При нагрузках увеличивает энергию и выносливость. На сегодняшний день это основная добавка, которую я использую.
Мне очень помогло похудеть, в области живота быстро сошло, а вот бедра и руки пришлось только с помощью упражнений. Я сразу не правильно подошла к похудению, понадеялась на чудо, думала только таблетки и диета помогут. Оказывается, такими темпами работает, но не очень эффективно. Поэтому сейчас сделала перерыв. Потом хочу все повторить, но уже в комплексе с диетой и занятиями в спортзале. И другим хочу порекомендовать, не тратьте деньги впустую. Препарат работает, но в комплексе.
Мне жиросжигатель помогает на тренировках нагружать себя все более и более интенсивными упражнениями. Про окончательный результат пока не говорю, но помощь чувствую конкретно. Мне с каждым разом легче переносить нагрузки. И время тренировок я увеличиваю. Буквально, 7 потов сходит! Но зато и результат порадует!

Компанія NUTREX RESEARCH веде свою діяльність із 2002 року. Вона активно займається постачанням якісного спортивного харчування. Цей виробник здійснив прорив у галузі капсульних добавок, вивівши свою власну формулу. Основним досягненням Nutrex Research є мультифазові капсули. Це гібрид сухого та рідкого спортивного харчування, який поєднав у собі всі корисні властивості. Все спортивне харчування від NUTREX розроблено відповідно до останніх наукових досягнень.

Щорічно NUTREX RESEARCH випускає кілька новинок, серед яких протеїнові суміші, кератин та формули для нарощування м'язової маси. Також в асортименті товарів ви можете знайти жироспалювачі нового покоління: цей продукт представлений у різних смакових варіантах. Компанія по праву пишається високою якістю своєї продукції. Продукція NUTREX дозволяє побачити результат вже першого місяця прийому. Ваші тренування стануть продуктивнішими, а відображення в дзеркалі наблизиться до ідеалу.

Інтернет-магазин «Біотус» пропонує придбати товари від компанії NUTREX RESEARCH. У нас широкий асортимент та гідні ціни. «Біотус» здійснює доставку замовлень у найбільші міста України: Дніпропетровськ, Житомир, Львів та у будь-який район міста Києва.

5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!
-10% на перше замовлення після реєстрації*. Промокод: new10