Facebook Pixel

Відгуки покупців про креатин, Creatine, Thorne, зі смаком полуниці, 372 г

4.9

7 відгуки

Фільтр
Дата
  • Рейтинг
  • Корисність
  1. Михайло

    Купував цей креатин від Thorne бо дуже зацікавив полуничний варіант. Смак легкий, освіжаючий, не нудотний навіть якщо пити щодня. Добре розчиняється, без грудок і піску на дні. Сила на тренуваннях підросла, витривалість теж, м’язи виглядають більш наповненими. Ніяких проблем зі шлунком чи затримки води, як іноді буває з дешевшими варіантами. Відчувається, що продукт чистий і без зайвих домішок. Це той випадок, коли платиш трохи більше, але отримуєш спокій за результат.
    0
    0
    Відповіді 0
  2. Степан

    Мені підходить саме форма випуску цього креатину яка дозволяє регулювати розмір порцій у необхідних межах. Порошок, додаю до улюблених напоїв кімнатної температури. Розчиняється дуже добре без грудочок.
    0
    0
    Відповіді 0
Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

Посилання на відео з Youtube

Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Відгук буде показаний після модерації.

Додайте Вашу відповідь

Відповідь буде показано після модерації.