Facebook Pixel

Відгуки про комплекс вітамінів в + с, b-complex with vitamin c, solgar, стрес формула, 250 таблеток купити в Києві та Україні за найкращою ціною

Відгуки покупців

Популярні відгуки покупців

Фільтри
 1. Фаіна

  0 people found this helpful
  якість + результат
  Солгар - це завжди якість, де ретельно підібраний кожен інгредієнт. Вітаміни групи B + С працюють разом, щоб метаболізувати вуглеводи, жири і білки, що сприяє підвищенню рівня вироблення енергії в організмі.Вони також підтримують здоров'я нервової системи і настрій,необхідні для здоров'я шкіри, волосся і зору. Робочий препарат!!
  Цей відгук був корисний?
  0
  0
 2. Світлана

  0 people found this helpful
  Прекрасно
  Solgar один із найкращих брендів на сайтах. Ціна завжди відповідає якості. Купила ці вітаміни і вживала їх для профілактики. та підтримки нервової системи та імунитету. Вони завжди йдуть на користь мені. Є результат, я цьому радію.
  Цей відгук був корисний?
  0
  0
 3. контент-менеджер сайта

  0 people found this helpful
  комментарии к отзыву от 25.06.2020г.
  Здравствуйте, Наталия! Витамины группы B и С являются обязательной и важной составляющей ежедневного рациона, прием данных витаминов не имеет накопительного эффекта. В связи с этим их нужно восполнять регулярно курсами или на постоянной основе, если есть такая возможность. Срок годности до сентября 2022 года.
  Цей відгук був корисний?
  0
  0
 4. Наталия

  0 people found this helpful
  Какой курс прийома этих витаминов?
  Скажите пожалуйста, какой курс прийома этих витаминов. И какой у них срок годности?
  Цей відгук був корисний?
  0
  0
 5. Александр

  1 people found this helpful
  для нервной системы
  Около месяца принимаю этот комплекс. Главное, нормализовался сон, то есть желание спать в одно и то же время, подъём без будильника. Организм отдохнул и проснулся. Это, конечно радовало. Курс в двадцать дней я прошёл без нарушений инструкции. Вывод напрашивается сам: может не стоит успокаивать нервную систему сильными успокоительными лекарствами, а попробовать современные комплексные витамины или доброкачественные БАДы, из натуральных составляющих лекарственных растений...

  Цей відгук був корисний?
  0
  0
Показати ще
Напишіть відгук
Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
Додати відгук
 • Як ви оцінюєте цей товар?

Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Відгук буде показаний після модерації.