Facebook Pixel

Вітамін К2 Solgar

Тепер покупки за
  1. Бренди
    Solgar
  2. Наявність
    В наявності
Категорія
Наявність
Бренди

Вітамін К2 Solgar відгуки покупців

Корисний та дієвий вітамін.
Продукцію даного виробника приймаю давно. Особливо мені подобається вітамін К2. Приймаю його разом з вітаміном Д3. Так мені рекомендував лікар. І між прийомами я здаю аналіз крові і бачу динаміку росту. Так як мені за 50, потрібно слідкувати за своїм здоров'ям. Вітамін К2 приймають для профілактики серцево судинних, онкологічних захворювань та профілактики остеопорозу. Дуже дякую продавцю за оперативну доставку!
Ефект є і досить хороший.
Вітамін К2 приймаю спільно з вітаміном Д. Вітамін К2 відіграє важливу роль в обміні речовин, у зміцненні кісток і сполучної тканини, у роботі нирок, бере участь у засвоєнні кальцію та забезпечує взаємодію кальцію та вітаміну D. Ефект є і досить хороший.
Для профилактики онкологических заболеваний
Так как мне уже за 40, я принимаю разные комплексы и витамин К2 в качестве профилактики онкологических заболеваний. За время приема пропала метео зависимость, раньше всегда на погоду болела голова и поднималось или опускалось давление. Отлично укрепляет иммунную систему и поднимает настроение. Рекомендую, и желаю здоровья всем нам!