Facebook Pixel

Солгар вітамін В

Ціна
-
Наявність
  1. В наявності (66)
Бренди
Рейтинг
  1. (51)
  2. (71)
  3. (72)

Солгар вітамін В отзывы покупателей

Ідеальний В-комплекс!
За призначенням лікаря пропити курс вітамінів групи В, зупинилась на улюбленому Solgar, В-complex 100. Для помітного результату їх потрібно пропити 3 міс. За 1 міс прийому в комплексі з Magnesium citrate (Solgar) помітила покращення сну, зросла стресостійкість, менше турбує варикоз, внормувався сердечний ритм (немає нападів прискореного серцебиття), стан шкіри та волосся. Окрема подяка Biotus за надійне пакування товару!
Якістю задоволена
Маю проблеми із мутаціями генів, тому при підготовці до вагітності мені важливо приймати не фолієву кислоту, а саме фолати. Обрала фірму Солгар, так як довіряю їм на 100 відсотків. Капсули маленькі, дуже зручні для прийому.
забезпечують нормальне функціонування нервової системи
Приймаю курс, один раз на рік. Вітаміни групи B забезпечують нормальне функціонування нервової системи, відповідають за енергетичний обмін, підтримують в нормальному стані травну систему, підвищують опірність стресу, допомагають стабілізувати рівень цукру в крові. З огляду на здатність В-вітамінів знижувати дію стресів, то вони корисні й необхідні кожній людині