Facebook Pixel

Соска c швидким потоком, (Nipples, Vari Flow), Tommee Tippee, 2 шт

Код товару: 17503
Штрих-код: 22040

Знятий з виробництва

425 грн
Нові товари Tommee Tippee

Продавець: Biotus

Biotus
Аналогічний товар

Під замовлення

365 грн
Опис

Англійська компанія відомого бренду "Tommee Tippee" заснована в 1964 році в Лондоні, випускає товари для маленьких діток та їхніх мам. Компанія віддає перевагу природному грудному вигодовуванню, високоякісному догляду за малюками, здорові відносини в родині. І робить все для того, щоб ці процеси були максимально ефективні. Фізіологічна соска для пляшечок має унікальний анти-Колікова клапан, який не допускає появи коліків в животі Вашого дитинку. Фізіологічна форма соски дозволить дитинці захопити її широко розкритим ротом, точно також, як і мамині груди при годуванні. Ці сосочки підходять для малюків з народження.

Фізіологічна соска швидкого потоку нагадує повністю малюкові мамині груди, це сильно полегшує перехід від природного грудного вигодовування до годування з пляшечки. Виготовлена соска з матеріалів, що не містять Бісфенол А, вона полнлстью безпечна і надійна для малюків. Для отримання більш докладної консультації ви можете звернутися до менеджера на сайт Biotus. Крім того, наші консультанти допоможуть ознайомитися з різними предметами по догляду за малюками, їх корисними властивостями і тонкощами їх застосуванні і використанні. попередження Важливі інструкції і контактні дані, включені в цей пакет. Будь ласка, прочитайте і збережіть для подальшого використання.

попередження

Важливі інструкції і контактні дані, включені в цей пакет. Будь ласка, прочитайте і збережіть для подальшого використання.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.