Facebook Pixel

Пробіотик, Saccharomyces Boulardii, Klaire Labs, 120 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Особливості:
Вегетаріанцям
Код товара: 15340
Штрих-код: 709616012260

Під замовлення
(доставка 20-30 днів)

6730 грн

Оптова знижка

6528 грн (знижка 3%)
6393 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

Сахароміцети буларді - це організми, які не схильні до руйнування шлунковим соком і спокійно долають шлунок і діють в кишечнику, забезпечуючи його дружній флорою. Сахароміцети буларді не є патогенними і давно використовуваних для лікування діареї або дизентерії. Це витривалі, стійкі до впливу кислот і температури мікроорганізми, який не залежить від антибактеріальних агентів. S. boulardii генетично і функціонально відрізняються від пивних дріжджів і патогенних видів Candida. S.boulardii збільшують діяльність ферментів кишківника: дисахаридаз, A-глюкозидаз, лужноїфосфатази і амінопептидази. Вони виділяють лейцин амінопептидази, який проявляє протиалергічні властивості. S.boulardii підсилює всмоктування в кишечнику D-глюкози в поєднанні з натрієм, який сприяє поглинання води і електролітів під час діареї. Сахароміцети буларді модулюють імунітет, пригнічують запальні ділянки, нейтралізують дію токсинів, захищають слизову товстого кишківника, полегшують симптоми при запальних захворюваннях і діареї.

Продукт, який пропонує магазин біотус на своєму сайті, може бути використаний для підвищення рівня корисних бактерій в шлунково-кишковому тракті. Це продукт сертифікований по GMP (належна виробнича практика) - система норм, правил і вказівок щодо виробництва лікарських засобів, медичних пристроїв, виробів діагностичного призначення, продуктів харчування, харчових добавок, активних інгредієнтів. На відміну від процедури контролю якості шляхом дослідження вибіркових зразків продуктів, стандарт GMP відображає цілісний підхід і регулює і оцінює власне параметри виробництва та лабораторної перевірки.

Повернення до нормального режиму прийому триває від 3 до 4 тижнів або протягом двох тижнів після того, як діарея пройшла. С. Boulardii слід приймати принаймні за 1 годину до і через 2 години після будь-якого протигрибкового препарату. С. Boulardii може бути прийнятий разом з антибактеріальними антибіотиками.

З посіб застосування: по 1 капсулі 1-2 рази на день з їжею.

Інші інгредієнти: вегетаріанська капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, вода) і L-лейцин.

.
Склад
склад
Порція: 1 капсула
Порцій в упаковці: 120
  В одній порції % Від добової потреби
   
 

Пробіотиків суміш (в основі целюлоза)

320 мг *

сахароміцети буларді

3 млрд КУО *
* Добова потреба не визначена.  
   
   
  

   

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  1 відгуки

  Фільтри
  1. Екатерина

   Кращий позитивний відгук
   0 people found this helpful
   помогли восстановить кишечник после дизентерии
   "Пробиотики" во истину, удивительны. Моей племяннице помогли восстановить кишечник после дизентерии, и золотистого стафилококка. Прошло газообразование , животик стал спокойный. Другими средствами не могли добиться таких результатов. Всем здоровья и долголетия!
   Цей відгук був корисний?
   0
   0
  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.