Facebook Pixel

Підтримка рівня цукру в крові (Genoma Nutritionals, Glycoscia), D'adamo, 60 кап.

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товару: 17412
Штрих-код: 858394000393

Знятий з виробництва

2155 грн
Нові товари D'adamo

Продавець: Biotus

Biotus
Аналогічний товар
Схожі товари
Опис

Кров - це сполучна тканина організму, що має рідку рухливу структуру, ходить по замкнутому колу і несе поживні речовини до всіх органів і систем, поєднуючи їх в єдиний організм. До її складу входить плазма і кров'яні клітини (лейкоцити, еритроцити і тромбоцити). Існує поняття "групи крові", яке почало вивчатися ще в давні часи. Але одним з перших учених, який більш детально описав і висунув теорію про походження груп крові був польський дослідник Людвіг Хірсцфельд. Саме він припустив те, що у древніх людей всіх расових приналежностей була одна група крові - 0 (І). Пов'язуючи це з тим, що в ті часи всі люди були мясоедами (так як добували їжу полюючи на диких тварин), тобто основним (якщо не єдиним) продуктом в їх раціоні було сире м'ясо. Їх травний тракт був відмінно пристосований переробляти тільки білок тваринного походження. Про це свідчить і той факт, що і у сучасних людей з першої 0 (І) групою крові кислотність шлункового соку вище, ніж у інших представників. Але зі збільшенням населення планети, розширенням і розповсюдженням на більшій території, поступово люди переходили до інших способів добування їжі: рибальства, збирання (збирання ягід, грибів тощо). А значить, поступово рослинний білок ставав головним джерелом енергії. В ході цього з'являлися і нові групи крові. Таким чином, в сучасному світі налічується 4 групи крові: α і β - перша (0); A і β - друга (А); B і α - третя (В); A і B - четверта (АВ). α і β - це аглютиніни, які містяться в плазмі крові людини, а A і B - агглютіногени з еритроцитів. Виходячи з цього, людині з певною групою крові більше підходять одні продукти і протипоказані інші. Але незважаючи на все це, люди з усіма типами крові дуже часто страждають порушеннями пов'язаними з підвищенням цукру в крові, а це загрожує серйозними наслідками. Саме тому Доктор Пітер Д'Адамо розробив харчову добавку "Підтримка рівня цукру в крові (Genoma Nutritionals, Glycoscia)", щоб підтримати природну здатність організму підтримувати здоровий рівень цукру в крові і утримувати його в нормальному діапазоні. З цим, а також багатьма іншими корисними продуктами ви можете ознайомитися на сайті Біотус.

Рекомендації щодо застосування: приймати по 1 капсулі два рази на день або за вказівкою вашого лікуючого лікаря.

Інші інгредієнти: рослинна целюлоза, цитрат магнію, L-лейцин, діоксид кремнію.

Не містить: цукор, сіль, глютен, пшеницю, дріжджі, кукурудзу, сою, яйця, консерванти, барвники, ароматизатори та ніяких штучних інгредієнтів. 100% вегетаріанський продукт.

Попередження: зберігати в прохолодному сухому місці, далеко від дітей. Випадкове передозування железосодержащей продукцією є основною причиною смертельних отруєнь у дітей до 6 років. Тримайте цей продукт в недоступному для дітей місці. При передозуванні зверніться до лікаря.

Склад
Розмір порції:   1 капсула
 

кількість

на порцію

% добова

потреба

Салація кора кореня 300 мг *
шавлія краснокорневіщний 75 мг *
кверцетин 50 мг *
Майтаке гриб (грифола кучерявенька) 50 мг *
Транс-ресвератрол (з кореня гречки) 50 мг *
* Добова потреба не визначена.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  5

  1 відгуки

  Фільтри
  Фотографії та відео покупців
  1. Анна

   Кращий позитивний відгук
   0 people found this helpful
   Уровень сахара в крови
   Принимала на протяжении 2-х месяцев в сочетании с альфа-липолиевой кислотой,сахар в крови нормализовался, хотя при низко углеводной диете держался не пойми от чего на верхней границе нормы и чуть выше, состав натуральный, отбивает тягу к сладкому.
   Цей відгук був корисний?
   0
   0
  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.