Facebook Pixel

N-ацетил-L-цистеїн, N-Acetyl-L-Cysteine, Douglas Laboratories, 500 мг, 90 капсул

Безкоштовна доставка

Країна виробник: США
гарантія якості
Код товара: 41903
Штрих-код: 310539031490

В наявності (закінчується)

1625 грн

Оптова знижка

1576 грн (знижка 3%)
1544 грн (знижка 5%)

З цим товаром купують

Схожі товари
Опис

N-Acetyl-L-Cysteine від Douglas Laboratories містить 500 мг чистого N-ацетил-L-цистеїну в одній капсулі. N-ацетил-L-цистеїн є біологічно активним попередником амінокислоти, відомої як цистеїн, яка, в свою чергу, є попередником глутатіону, трипептида з антиоксидантними властивостями.

Клітинам і тканинам організму постійно загрожують пошкодження, викликані токсичними вільними радикалами і активними формами кисню (наприклад: пероксидамі), які утворюються під час нормального метаболізму кисню, іншими хімічними реакціями і токсичними агентами в навколишньому середовищі. Утворилися вільні радикали здатні порушувати метаболічну активність і структуру клітин. Коли це відбувається, утворюються додаткові вільні радикали, що, в свою чергу, може привести до більш великому пошкодження клітин і тканин. Вважається, що неконтрольоване виробництво вільних радикалів є основним чинником, що сприяє розвитку багатьох дегенеративних захворювань.

N-ацетил-L-цистеїн є попередником сірчаної амінокислоти цистеїну, а цистеїн використовується організмом для синтезу глутатіону. Глутатіон - це зустрічається в природі трипептид, який є основним компонентом двох ферментів протидіючих вільним радикалам - глутатіонпероксидази і глутатіонредуктази. Таким чином, глутатіон надає механізм для уловлювання токсичних вільних радикалів і пригнічення перекисного окислення, тим самим сповільнюючи ланцюгові реакції, що каталізуються вільними радикалами. Глутатіон сам по собі добре абсорбується в кишечнику і потрапляє в кров і інші позаклітинні компартменти, де проявляє більшу частину своїх корисних антиоксидантних ефектів. Однак, він не може ефективно потрапити в самі клітини.

На відміну від глутатіону, N-ацетил-L-цистеїн ефективно транспортується в клітини, де він легко перетворюється в цистеїн для синтезу глутатіону. Таким чином, додавання в раціон N-ацетил-L-цистеїну може підвищити рівень внутрішньоклітинного глутатіону.

Додавання в раціон цистеїну для підвищення рівня внутрішньоклітинного глутатіону зазвичай не рекомендується через властиву цистеїну токсичності. Але N-ацетил-L-цистеїн практично не токсичний і добре засвоюється, тому додавання N-ацетил-L-цистеїну в раціон визнано безпечнім і високоефективним методом збільшення внутрішньоклітинних запасів глутатіону.

Крім забезпечення цистеїну в якості попередника глутатіону, N-ацетил-L-цистеїн, мабуть, також має антиоксидантні властивості і є цінним донором сірки для різних метаболічних потреб.

Douglas Laboratories виробляє інноваційні продукти, виготовлені на основі результатів 60 річних досліджень харчових продуктів для людей, які ведуть активний спосіб життя і добавки для здорового старіння. Продукти схвалені управлінням з контролю за якістю харчових продуктів і лікарських засобів. Ці продукти не призначені для діагностики, лікування або запобігання будь-яких хвороб.

На сайті Biotus також можна не тільки купити, але й ознайомитися з продукцією, отримати повну інформацію у наших консультантів.

Пропоноване використання:

Дорослим, в якості біологічно активної добавки, приймати по 1 вегетаріанської капсулі в день або за вказівкою лікаря.

Інші інгредієнти:

Целюлоза, рослинний стеарат і силікат магнію.

Цей продукт не містить дріжджів, пшениці, глютену, сої, молока / молочних продуктів, кукурудзи, натрію, цукру, крохмалю, штучних барвників, штучних консервантів або генетично модифікованих організмів (ГМО).

попередження:

Зберігати в прохолодному, сухому, недоступному для дітей місці. Запечатано за допомогою друку безпеки.

Склад

склад:

Розмір порції: 1 вегетаріанська капсула

Порцій в упаковці: 90

В одній порції:

% Від добової потреби

N-ацетил-L-цистеїн

500 мг

*

* Відсоток добової потреби не визначений.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 50 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.