Facebook Pixel

Запитання покупців про кальцій з вітаміном Д3 для дітей, U-Cubes, Children's Calcium With D3, Solgar, смак 120 жувальних цукерок

Добрый день! Посоветуйте:что наиболее эффективно принимать взрослым и детям в осенне-зимний период для защиты от гриппа и простуды

В первую очередь и вам и ребенку надо принимать витамины, укрепляющие иммунитет, для ребенка это https://biotus.ua/ukreplenie-immuniteta-detej-nature-s-plus-90-zhivotnyh.html и https://biotus.ua/chernaja-buzina-nature-s-way-240-ml-3688.html, для вас https://biotus.ua/vitaminy-dlja-immuniteta-now-foods-90-kapsul.html и при малейшем намеке на заболевание принимайте витамин С, при боли в горле полощите его коллоидным серебром.
Відповідь:контент-менеджер сайта на 16 жовтня 2017 р.
Додати відповідь

это витамины только лишь с кальцием? ребенку 6 лет, мы принимали кидди фарматон, но не знаю.. Посоветовали вот эти, а кто производитель?

Тот товар, что Вы смотрите, то это кальций с витамином Д3 для деток есть полные мультивитаминные комплексы https://biotus.ua/vitaminy-dlja-detej-solgar-120sht.html или вот такой комплекс https://biotus.ua/vitaminy-dlja-detej-solgar-kangavits-jagody-120sht.html он содержит все витамины и минералы в себе, производитель США
Відповідь:контент-менеджер сайта на 22 грудня 2017 р.
Додати відповідь

Доброго дня!Виникло питання з приводу оригінальності даних вітамінів Children's Calcium With D3, Solgar.Замовила,відкрила і не розумію чому на упаковці вказано три різновиди (кольори)вітамінів,а в реальності є тільки два?

Доброго дня, Ірина! Компанія "Біотус" займається продажем тільки оригінальної продукції із США, я маю на увазі бренд Солгар. Ми одержуємо вітаміни від виробника. У складі даного комплексу міститься Вітамін Д, Кальцій і Натрій. У таблиці до опису вказано склад і кількість. Що стосується смакових інгредієнтів, то я можу припускати, що в цій лінійці є три смаки, але, можливо, вони в наявності не в кожній банці, або в одному кольорі - 2 смаки. Ми не відкриваємо банок, продаємо їх герметично запакованими в тому вигляді, які одержали від виробника. Мої внуки теж приймають ці кубики і їм вони подобаються, видаємо їх як презент тим, хто гарно все з"їв з тарілки.

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 30 вересня 2020 р.
Додати відповідь

Помогите подобрать кальций для ребенка 11.5 лет

Жевательный кальций с Д3 для детей, Children's Calcium With D3, Solgar, U-Cubes, 120 кубиков
Это хороший вариант, вместе с виатмином Д
Жевательный кальций, Kid Cal, Now Foods, 100 таблеток
Или такой

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 22 листопада 2020 р.
Додати відповідь

Здравствуйте. Мне нужны витамины + минералы для ребёнка 11 лет. С содержанием витамина D не меньше 400 МЕ и Ca не меньше 200мг. В виде жевательных таблеток, НЕ с ягодным вкусом или в виде обычной пероральной таблетки, но чтобы я её растолкла и дала в виде порошка. Ребёнок не глотает целые таблетки.

Якісний д3 буде тільки в формі жиру, тому рекомендую Вам рідкий
Ионный кальций, Ionic Calcium, Trace Minerals Research, 200 мг, жидкий, 59 мл
Витамин Д3, Kid's Super Daily D3, Carlson Labs, для детей, 400 МЕ, 10,3 мл

Відповідь:контент-менеджер сайта (Администратор) на 12 лютого 2021 р.
Додати відповідь
Показати ще

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

    Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

    5% від кожного замовлення йде на допомогу зсу. Все для нашої перемоги! Слава Україні!
    -10% на перше замовлення після реєстрації*. Промокод: new10