Facebook Pixel

Арніка Монтана 30С, Boericke & Tafel, 250 таблеток

Код товару: 6362
Штрих-код: 308072035747

Знятий з виробництва

525 грн
Нові товари Boericke & Tafel

Продавець: Biotus

Biotus
Аналогічний товар

Під замовлення

394 грн
Опис
опис

Внутрішнє знеболююче. Знімає біль від: - Ударів - Синецьов - Спортивних травм - Тренувань Гомеопатичний препарат від синців або хворобливості м'язів Арніка Монтана - гомеопатичний засіб, яке є засобом при ударах і травмах, в тому числі родових і післяопераційних. Aрніка швидко припиняє болю, зупиняє кровотечу, сприяє всмоктуванню екстравазатов і розсмоктуванню тромбів. Володіє швидким знеболюючу дію. Aрніка при зовнішньому і внутрішньому застосуванні вказують на її виборчу дію на чутливі нервові клітини. Aрнікa вважається дійсним судинним засобом, що діє на вени і артерії і, особливо, на капіляри. Арніка знімає біль від травми, набряки і болючість м'язів через травми або перенапруження і при цьому є хорошим протизапальним засобом.

Показання: для тимчасового полегшення незначного болю в м'язах або в суглобах; напруженості, розтягнення зв'язок, забиття, болі в спині або перенапруги. Біль, тугоподвижность і набряк може бути пов'язаний з гострим ушкодженням або травмою.

Рекомендації щодо застосування

Дорослі і діти старше 2 років: візьміть 3 таблетки 1-3 рази на день. Розчиніть під язиком. Припиніть використання, коли симптоми зникнуть.

склад

Активні інгредієнти (HPUS): Арніка Монтана 30С

попередження

Не приймати цей продукт від болю більш, ніж 10 днів (для дорослих) або 5 днів (для дітей), якщо немає вказівок лікаря. Якщо біль зберігається або посилюється, якщо з'являються нові симптоми, почервоніння і набряклість - зверніться до лікаря, тому що вони можуть бути ознаками серйозного захворювання. Як і з будь-яким препаратом, якщо ви вагітні або годуєте грудьми дитини - зверніться за консультацією до лікаря перед використанням цього продукту. Зберігайте в недоступному для дітей місці. Зберігати при кімнатній температурі вдалині від прямих сонячних променів.

Питання клієнтів

Немає питань

Задайте своє питання

Питання буде показаний після модерації.

  Всі відповіді будуть відображатися після модерації.

  Відгуки покупців

  0

  0 відгуки

  Фільтри

  Відгуків немає

  Напишіть відгук
  Отримайте 40 грн на бонусний рахунок за відгук з фото або відео товару*
  * Деталі акції за посиланням
  Додати відгук
  • Як ви оцінюєте цей товар?

  Посилання на відео з Youtube

  Додавайте до 10 зображень в форматах .jpeg, .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

  Відгук буде показаний після модерації.