Facebook Pixel

Вопросы покупателей о кверцетин и бромелайн (Quercetin Bromelain), Now Foods, 240 вегетарианских капсул

Подскажите пож-та какому кверцитину отдать предпочтение? SOLGAR ИЛИ NOW FOODS?

Здравствуйте, Елена! Оба варианта по эффекту превосходят некоторые бренды, оба дают хороший результат. Но, в состав Кверцетина  SOLGAR  входит больше ингредиентов, чем в Кверцетин  NOW FOODS. На сайте под каждым препаратом есть подробное описание и таблица с составом и дозировками на одну порцию.

Ответ:контент-менеджер сайта (Администратор) на 15 ноября 2022 г.
Добавить ответ

Доброго дня. Так, я шукаю Кверцетін для підтримання здоров'я при БА, особливо в сезон цвітіння, та проти алергії, Чи відплвідає Кверцетін Плюс цим вимогам?

Так, кверцетин "знахідка" при аллергії, запальниз процесах для покращення імунітету
Кверцетин - це біофлавоноїд, який часто використовується як дієтична добавка для лікування алергічних реакцій та зниження запалення.

Кверцетин може допомогти при алергії завдяки своїм антигістамінним властивостям. Він може допомогти знизити рівень гістаміну в організмі, який є основною причиною алергічних реакцій. Крім того, кверцетин може допомогти знизити рівень запалення, пов'язаного з алергією, що може зменшити симптоми, такі як почервоніння, свербіж та набрякання.

На додаток до кверцетину, такі біодобавки, як куркума, пробіотики, омега-3 жирні кислоти, вітамін С та вітамін D можуть також допомогти зменшити симптоми алергії та покращити імунну функцію

Ответ:контент-менеджер сайта (Администратор) на 13 мая 2023 г.
Добавить ответ

L-Argenin в наличии?

 Добрый день! Аргинин есть в наличии, такие варианты: код товара: 11015 Аргинин, Perfusia-SR, Thorne Research, 120 кап. (доза 1 Г), код товара: 30977 Л-аргинин, L-Arginine, Puritan's Pride, 500 мг, 100 капсул,   код товара: 28266 Аргинин, L-Arginine, Douglas Laboratories, универсальная аминокислота, 500 мг, 60 капсул

Ответ:контент-менеджер сайта (Администратор) на 3 января 2024 г.
Добавить ответ

Задайте свой вопрос

Вопрос будет показан после модерации.

  Все ответы будут отображаться после модерации.

  В наличии (заканчивается)

  2 500 грн
  Продавец: Biotus
  5% от каждого заказа идет на помощь ВСУ. Все для нашей победы! Слава Украине!
  -10% на первый заказ после регистрации*. Промокод: new10